Depicting the journey (artmnk) wrote,
Depicting the journey
artmnk

Depicting the journeyБудь-яку країну не пізнати доти, поки не поспілкуєшся з людьми, які в ній живуть. Фіни дружні, скромні, люблять тепло, рукавиці. В них чи не найкращі умови для життя серед усіх країн Європи, і вони це знають, але не піжоняться, як англійці, наприклад. Якщо ти студент, то в тебе 50% знижка в кіно, супермаркетах, в усіх музеях, галереях, автобусах, поїздах, метро і тд. Але тільки для фінських студентів, тому що уряд намагається втримати молодь в країні, так як більшість з них продовжує навчання після школи в Швеції та Англії. Й так, навчання у всіх університетах безкоштовне. Фінів не багато, близько 5 мільйонів у всій країні. В Хельсінкі живе півмільйона.

Вся поверхня Фінляндії помережена озерами й річками. В них найчистіша вода у світі. Багато мостів. В поїзді познайомився з чоловіком, який відповідає за водоконтроль.

Все для людей: всюди безкоштовий інет(автобус, поїзд, аеропорт, громадські будівлі), величезна кількість чистих туалетів, де на кожному бачку стоїть пару додаткових рулонів бумаги, все додатково на англійській, багато акуратних урн.

Снігу не було, але казали, що минулого року в цей період було мінус 27, й ця осінь найтепліша за останні 60 років.

Вражаюча кількість блондинок і блондинів. Фінки дуже гарні, й одягаються так само.

Обовязково повернусь!
Tags: finland, savonlinna, trip
  • Post a new comment

    Error

    default userpic

    Your reply will be screened

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments